Polislerin sosyal medyayı sallayan görüntüleri olay yarattı! Aralarında Türk de var

Almanya sosyal medyada meslekleriyle ön plana çıkan bazı polisler için harekete geçti. Alman polisi, mesleklerini kullanarak sosyal medyada ünlü olan ve bu işten ek gelir sağlayan polislere iç soruşturma başlattı. Polislerin arasında Mehtap Öger isimli bir Türk de var. Mehtap Öger ve Adrienne Koleszár gibi Instagram kullanıcıları, sadece Almanya'da değil, tüm dünyada, çığ gibi büyüyen, "#shecandoboth" (ikisini de yapabilir) etiketiyle de desteklenen akımda göze çarpan isimlerden.

Alman polisi, mesleklerini kullanarak sosyal medyada ünlü olan ve bu işten ek gelir sağlayan polislere iç soruşturma başlattı.

Emniyet Müdürü Barbara Slowik, Instagram'da fotoğraflarının altına #instacops gibi etiketler ekleyerek polis memuru olarak yaptıkları eylemlerle meslekleri arasındaki çizgiyi bulanıklaştırdıkları gerekçesiyle bir iç denetim başlattı.

Polislerin arasında Mehtap Öger isimli bir Türk de var.

Mehtap Öger ve Adrienne Koleszár gibi Instagram kullanıcıları, sadece Almanya'da değil, tüm dünyada, çığ gibi büyüyen, "#shecandoboth" (ikisini de yapabilir) etiketiyle de desteklenen akımda göze çarpan isimlerden.

Binlerce takipçisi olan Mehtap'ın üniformalı fotoğrafları ve çektiği 'selfie'lere yüzlerce beğeni geliyor.

DİĞER GALERİLER