Meghan Markle ve Prens Harry Kraliyet'ten ayrıldı! En çok bu görüntü konuşuldu

Meghan Markle ve Prens Harry'nin, İngiliz Kraliyet Ailesi'nden görevlerinden çekildiklerini duyurmaları bomba etkisi yarattı. Sosyal medya hesaplarından açıklama yapan çiftin bu kararının başta Kraliçe olmak üzere, herkesin bu açıklamayala öğrendiği iddia ediliyor. Bu açıklamadan kısa bir süre önce Meghan Markle ve Prens Harry Londra'da görüntülendi. Ve Meghan Markle yine bir skandala imzasını attı...

Evlendikten sonra Sussex Dükü ve Sussex Düşesi unvanlarını alan çift, dün akşam Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımda, kraliyet ailesi üyeliğinden vazgeçip kendi ekonomik bağımsızlıkları için çalışacaklarını açıkladı.

Ancak bu açıklamanın saatler öncesinde Meghan Markle yine çok konuşulacak bir duruma imzasını atmıştı.

Noel'i Kraliyet Ailesi ile değil, de Kanada'da ailece geçirmeyi tercih eden Meghan Markle ve Prens Harry, Londra'ya dönmüştü. Londra'daki Canada House'u ziyaret eden çift, burada büyük bir kalabalıkla karşılaştı.

Ziyaret için Stella McCartney imzalı bir kaban, Massimo Dutti markasına ait boğazlı kazak ve saten etek, Jimmy Choo stiletto tercih eden Meghan, ton sür ton uyguladığı stiliyle dikkat çekti.

Eski formuna geri dönen Meghan, maalesef dün talihsiz bir olay yaşadı ve bu dış basında da geniş yer buldu. Koşuşturmalı geçen bir günün ardından terleyen Meghan'ın, boğazlı kazağından belli olan terli kol altı gündem oldu.

Son derece insani bir durum olan terleme olayı, sosyal medya da yer buldu… "Koskoca Düşes nasıl terler' diyen de vardı, 'Sen ki kraliyete gelin gitmiş birisin, nasıl dikkat etmezsin' diyen de…

DİĞER GALERİLER