Epstein skandalına adı karışan Prens hakkında şoke eden iddia! 17 yaşındaki kızı zorla...

Jeffrey Epstein'in kendisini taciz ettiğini iddia eden kadın, 17 yaşındayken Prens Andrew ile cinsel birlik yaşamaya zorlandığını söyledi. Genç kadın, İngiliz asilzadesini, gerçeği itiraf etmesi için uyardı. Jeffrey Epstein'in ölümünden sonra kurbanlar tarafından yapılan konuşmalardan birinde, Virginia Giuffre gazetecilere "Prens Andrew ne yaptığını biliyor" dedi. York Dükü, hakkında yapılan suçlamaları inkar ediyor.

Jeffrey Epstein'in kendisini taciz ettiğini iddia eden kadın, 17 yaşındayken Prens Andrew ile cinsel birlik yaşamaya zorlandığını söyledi. Genç kadın, İngiliz asilzadesini gerçeği itiraf etmesi için uyardı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Jeffrey Epstein'in ölümünden sonra kurbanlar tarafından yapılan konuşmlardan birinde, Virginia Giuffre gazetecilere "Prens Andrew ne yaptığını biliyor" dedi.

York Dükü, hakkında yapılan suçlamaları inkar ediyor.

Ağustos ayının başlarında Jeffrey Epstein fuhuş ve cinsel istismar suçlarından yargılanırken tutulduğu hücresinde kendisini öldürmüştü.

Donald Trump, eski devlet başkanı Bill Clinton ve Prens Andrew gibi isimlerle bağlantısı olan 66 yaşındaki milyarder, 10 Ağustos günü hücresinde ölü bulundu.

Yaklaşık 15 davacının konuşma hakkı verildiği New York City mahkemesinde Epstein'in ölümüyle beraber sona gelindi.

Epstein tarafından istismara uğrayan kadınlar, Epstein'in kendi hayatını alarak adalete engel olduğunu söylüyorlar.

DİĞER GALERİLER