Eski Beyaz Saray sözcüsünden bomba gibi itiraf! "Önce bana göz kırptı sonra... 'Efendim, lütfen yapmayın"

ABD gündemine bomba gibi düşen olay! Eski Beyaz Saray sözcüsü Sanders anılarını yazdığı bir kitap kaleme aldı. Kitapta, yaşadığı şoke edici bir hadiseyi anlatan Sanders, olayı duyduğunda kahkaha koparan Trump'ın kendisine "Sana asılmış. Eşin ve çocukların seni özleyecek!" dediğini aktardı. İşte çarpıcı olayla ilgili detaylar...

Eski Beyaz Saray sözcüsü Sanders anılarını yazdığı bir kitap kaleme aldı. Kitapta, yaşadığı şoke edici bir hadiseyi anlatan Sanders, olayı duyduğunda kahkaha koparan Trump'ın kendisine "Sana asılmış. Eşin ve çocukların seni özleyecek!" dediğini aktardı.İşte son dakika haberinin detayları...

Beyaz Saray sözcülüğü yaptığı dönemde ABD Başkanı Donald Trump'ın politikalarının ateşli savunucularından biri olan Sarah Sanders kaleme aldığı anılarında yakın geçmişe dair ilginç bilgilere yer verdi.

Sanders, Speaking for Myself: Faith, Freedom, and Fight of Our Live Inside the Trump White House (Kendi Adıma Konuşuyorum: Trump'ın Beyaz Saray'ında İnanç, Özgürlük ve Hayat Mücadelemiz) adlı bir kitap kaleme aldı.

Sanders'ın kitabındaki en ilginç olaylardan biri de, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'la Trump arasında Haziran 2018'de Singapur'da gerçekleşen zirve sırasında başından geçenler.

Gelecek hafta çıkacak kitabın bir kopyasını temin ettiğini belirten Guardian gazetesinin haberine göre Sanders, bahsi geçen görüşmede "Kim'in kendisine göz kırptığını" yazdı.

DİĞER GALERİLER