Annesi televizyonda spikerlik yapıyordu, kızı ülke yönetecek

Kraliyet aileleri tüm dünyanın yakın merceğinde... O henüz 14 yaşında. Ve omuzlarında şimdiden fazlasıyla yük var. Yaşıtlarından farklı olarak büyüyor ve kariyer hedefi şimdiden belli. Koskoca bir ülkenin yönetimi zamanı geldiğinde onun omuzlarında olacak.

O yüzden de daha küçük yaşlarından itibaren bu görevin bilinciyle yetişiyor. Kürsülere çıkıp konuşma yapıyor, ödül törenlerinde ödül dağıtıyor. Kimi zaman da ülkesine gelen resmi konukları ağırlıyor. Elbette yanında hep, yerini ona bırakacak olan babasıyla birlikte.

Avrupa'nın en çok ilgi çeken kraliyet ailesi Londra'da yaşıyor olabilir. Ama birkaç yıl sonra özellikle de Buckingham Sarayı'nın gelinleri ciddi rakiplerle karşılaşacaklar.

Düşes Kate ve Düşes Meghan'ın iki tane rakibi olacak. Çünkü İspanyol kraliyet ailesinin iki küçük prensesi Leonor ve kardeşi Infanta Sofia. Yani İspanya Kralı Felipe ile kraliçe Letizia'nın kızları.

Asturias Prensesi unvanını taşıyan ve bugün 14 yaşında olan Leonor, babasından sonra tahtı devralacak. O yüzden de daha şimdiden yerine getirmesi gereken bazı sorumlulukları var.

14 yaşındaki Prenses Leonor, babası ve annesiyle birlikte sık sık resmi görevlere katılıyor, dünya kamuoyu ona daha şimdiden alışıyor.

DİĞER GALERİLER