Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - EDHO 100 fotoğrafla 100. bölüm!

Televizyon ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. son bölüm yine izleyenleri ekranlara kilitledi! Nefes kesen son bölümle birlikte Eşkıya dizisi ailesi, rekorlarla dolu 100 bölümü geride bırakmanın gururunu yaşıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. son bölümü ile birlikte geride bıraktığı tüm bölümlerden kareler ve özetler!

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ekibi, önceki gün yüzüncü bölüm kutlaması için Beykoz'daki setinde bir araya geldi. Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın yaptığı başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' 100. Bölümünü kutladı. atv'nin reyting rekortmeni dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' Beykoz'daki setinde 100. Bölüme özel kutlamada pasta kesti. İşte Eşkıya'nın geride bıraktığı birbirinden heyecanlı 100 bölüme ait görüntüler ve özetleri:

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır.

Ya masanın kurallarına uyup gereğini yapacak ya da başkaldırıp en büyük olma yolunda ilk adımını atacaktır.

Diğer taraftan kadınlar arasındaki güç savaşı da devam etmektedir. Meryem, başka birinden dünyaya gelecek bir çocuk fikri şöyle dursun, Çakır'ın sevgisini paylaşmayı da istemez.

Hızır Çakırbeyli, devlet adamı Nevzat Çankırı'nın ölümünden sorumlu olmakla suçlanır ve tutuklanır.

DİĞER GALERİLER