Bugünkü
Takvim

Anti Fener degiliz!

Divan Kurulu'nda konuşan Başkan Aysal, "Ne anti Fener ne de anti Beşiktaş'ız. Biz 'ız. Düşene de vurmayız" dedi

  • Galatasaray
  • 15.09.2011
ABONE OL
Anti Fener degiliz!
Ada'da düzenlenen Eylül ayı olağan Divan Kurulu toplantısında konuşan Başkanı , önemli açıklamalar yaptı. Arda'nın sürpriz gidişinin tüm transfer planlarını değiştirdiğini söyleyen Aysal, "Arda gittikten sonra hocamızla görüşüp yeni bir plan yaptık. Sonuç olarak transferi 7 milyon Euro açıkla bitirdik. Bu çok önemli bir başarı" dedi. Şike soruşturmasının işlerini aksattığını da ifade eden Başkan Aysal, "Bu süreçte Fenerbahçe düşmanlığı yapmakla suçlandık. Fakat biz ne anti F.Bahçe, ne de anti Beşiktaş'ız. Biz Galatasaray'ız. Düşene de asla vurmayız" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

BÜYÜK KÜKREYİŞ BÜYÜK KÜKREYİŞ

TÜM HÜCRELERİMLE ANTİ FEBE'YİM....%100 İLK KADIKÖY MAÇINDA DAMARDAN OYNAMAYAN FUTBOLCUYA BİZDEN YEDİĞİ-İÇTİĞİ HARAM ZEHİR OLSUN..ARTIK GALİBİYET İSTİYORUZ..!!..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.09.2011 14:27
yücel yücel

ünal aysal tam bir fb. düşmanı ve bu operasyonların başını çeken biri tarihinde fb. galibiyetine hep hasret kalan gs. aklı sıra fb. feneri maddi manevi çöküşe uğratıp her maçta yenebilmek başka türlüde imkansız olduğunu anlamış olması kurnaz ya ama ibb.spor gereken dersi verdi sanırım:))2 .0.l a

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 16.09.2011 16:00
CELLAT CELLAT

İLK KADIKÖY MAÇINDA HAYATININ EN BÜYÜK ACISINI YAŞAYACAKSIN İNŞAALLAH..!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 16.09.2011 22:38
CELLAT CELLAT

BAŞKAN OLGUNLUK-SİYASET İCABI ÖYLE KONUŞACAK TABİİ..!%100 BÜTÜN CİMBOMLULAR;DAMAR DAMAR -YELELİ ASLANLAR GİBİ ANTİ FB'YİZ.BU ŞİKECİLERLE DOST OLACAĞIMA ÖLÜRÜM DAHA İYİ..!!!BÜYÜK KÜKREYİŞ SÜRECEK..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 15.09.2011 23:27
alex10 alex10

gücün yetmez zaten buna=)

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 15.09.2011 18:08
kubilay62 kubilay62

GS başkanı yanılıyor.
FB lilerin haricinde ülkemizin neredeyse%100 ü anti fenerlidir.
Sebebi ise milyonlarca kişinin kendisi değildir tabii. Mantıken de olamaz.
Peki nedir sebebi; bu soruya
FB liler -biz en büyüğüz, herkesi yeneriz,. tekiz, cumhuriyetiz bizi kıskanıyorlar vs.
diğerleri - şımarık, yasa tanımaz, spora karanlık işler , şike, teşvik, doping vs ile hükmetmeye çalışan fair-play ruhu olmayan insan topluluğu olarak cevap verirler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır7
cevapla 15.09.2011 14:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.