;

Gel de !

Dünkü röportajında "Ben hiç bir zaman Trabzon'dan başka bir takımda oynamam" cümlesini kullanmadığını belirten 'ın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Gel de Selçuk İnan!
'ın bedavaya kadrosuna kattığı , dün tatilini geçirdiği Çeşme'de Lig TV kameralarına özel röportaj verdi.. Daha önce "Hiç bir takımla görüşmem olmadı ve 'dan başka bir takıma gitmem" dediği iddia edilen ve bu nedenle Galatasaray'a gittiği için suçlanan Selçuk İnan hiç bir zaman böyle bir konuşma yapmadığını söyledi. Ancak haber1967. com'dan İnan'a jet yanıt geldi. Haber1967.com, Selçuk İnan'ın daha önce "Ben Trabzon'da mutluyum. Başka bir takımla görüşmem olmadı. İnşallah anlaşma sağlanacak ve ben Trabzon'da kalacağım" diye açıklamalarda bulunduğu videoyu sitesine koydu.

BEN KİMSEYİ SATMADIM!
Dün Lig Tv kameralarına konuşan Milli oyuncu, Trabzon'dan kimseye kırgın olmadığını belirterek "Ben kimseye kırgın değilim. Belki O (Sadri Şener) bana kırgındır. Üzgün olabilir. Ben onun yerinde olsam, benim gibi futbolcuyu kaybetseydim, ben de üzülürüm. Çünkü ben Trabzonspor'da kimseyi kırmadım, kimseyi de satmadım. 3 yıllık bir sözleşmem vardı. Hemen hemen tüm maçlarda oynadım. Sakat sakat da oynadım, hasta hasta da oynadım. Kimseyi kandırmadım. Kimseyi oyalamadım" ifadelerini kullandı.
Selçuk yakın arkadaşı Arda ile ilgili ise "Takımda kalacağına inanıyorum. Ona ihtiyacımız var" dedi.

  • 21 Haziran 2011, Salı

kalan karakter 1000

sitenin satılık yöneticisi sitenin satılık yöneticisi

nerde o video mynet atıosun barı delil li at çamur at izi kalsın politikasını bırak.sayın site yöneticisi bırak galatasarayla ugrasmayı kendı takımın sampıyon oldu hala dogru durust bı ıcraaatı yok donde bı aynaya bak.galatasaray 8. bıtırdıgı lıgden sonra avrupada transfer pıyasasına yon verıyo calkalanmasını saglıyo.yıpratma politikan işe yaramıyo.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.06.2011 00:57
robe robe

galatasarayın beleşe aldığı topçular hiç yar olmadı..ee kulüplerin ahını alırsan çıkar aheste aheste..anlayacağınız bu senede bi cacık olmaz..

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 21.06.2011 08:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.