Bugünkü
Takvim

Misimovic darbesi

  • Galatasaray
  • 20.02.2011
ABONE OL
Misimovic darbesi
GALATASARAY Teknik Direktörü Gheorghe Hagi tarafından disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılan Boşnak futbolcu Misimovic'e Sarı-Kırmızılı taraftarlar destek vererek sahip çıktı.

TARAFTAR TAVRINI BELLİ ETTİ
Karşılaşma öncesinde taraftarlar, "Misimovic oley" taraftarlarıyla adeta Türk Telekom Arena'yı inlettiler. Sarı-Kırmızılı taraftarların bu tavrı Rumen teknik adama uyarı olarak algılandı. Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve yönetim, Hagi'den Misimovic'i affetmesi yönünde talep gelmiş ama Rumen hoca bu talebi "Takımda disiplinsizliğe asla taviz vermem" diyerek geri çevirmişti. Taraftar da haftalar sonrasında tavrını belli etmiş oldu.

kalan karakter 1000

Gönül Dostu Gönül Dostu // AKSARAY

Hagi büyüklük gösterip Misimoviçi taraftarın hatırına oynatsa, Misimoviç konusunda haklı olduğunu gösterme veya hatasını anlamış yıldızı takıma kazandırmış olma fırsatını yakalayabilir.Yoksa her başarısızlıkta bu konu sürekli Haginin başını ağrıtacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 20.02.2011 19:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.