Bugünkü
Takvim
  • Galatasaray
  • 20.02.2011

Haziran'ı bekleyin

G.Saray Başkanı kulüp üyelerine yönelik düzenlediği bilgi toplantısında, "Lig bitiminde Adnan Sezgin, teknik heyet ve futbolcuların durumunu masaya yatıracağız" dedi

Haziran'ı bekleyin
ADNAN Polat'tan çarpıcı açıklamalar. G.Saray Başkanı kulüp üyelerine yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantısında gündemlerinde asla seçim olmadığını belirterek, "Sezon sonu çok önemli kararlar alacağız. Adnan Sezgin, teknik heyet ve futbolcuların durumunu masaya yatıracağız" ifadesini kullandı.

HAGI TAKIMDA KALACAK
Sezgin'in sürekli günah keçisi ilan edildiğini belirten Polat, "O da sıkıldı bu durumdan. Eğer ona şimdi istifanı getir desem hemen getirir. Futbolcuların ise ortaya koyacağı performansı görmeden sözleşmesini uzatmak istemiyorum. Hagi'yi ise Avrupa yolculuğunda gelecek sezon da takımın başında görmek istiyorum" diye konuştu. Polat takıma yıldız oyuncu istemediğini vurgulayarak, "Bana başarıya aç, kulübün formasına yüreğini verecek savaşan oyuncular lazım" dedi.

MİSAFİR BULDUĞUNU YER
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile olan dostluğu sürdüreceklerini ifade eden Polat, "Arena'da Fenerbahçe'yi çok iyi ağırlayacağız. Ancak misafir umduğunu değil bulduğunu yiyecek" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

 hakan kara hakan kara

yazık egoları birtürlü bitmeyen hagi hala takımın başında topa nasıl müdahale edeceğini bilmeyen h.balta takımda bu hakan balta adnanların yeğeni falanmı bu kadar torpil hayret baltayı bank asyada vallahi oynatmazlar ne olur şu hagiyi hemen gönderin gs hagiye diyetmi ödeyecek bırakın gitsin bir dahada eşiğimize ayak basmasın polat bu hagi seninde başını yer demedi deme aha buraya yazdımmmmmmm

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.02.2011 13:32
öner akça öner akça

derhal adnan polat gitmeli yazıklar olsun cimbomu rezil etti

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 21.02.2011 11:45
ibrahim saygın ibrahim saygın

hangi haziranı?2050 yi mi?neden bekleyelim,neden hep bekliyoruz?efsane cim bom.105 yıllık cim bom.avrupa fatihi cim bom..neyi bekleyecek neyi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 21.02.2011 11:15
necmettin necmettin

bu kadar sacma bir oyun taktigi gormedim ben taktik dedim ama ortada ne taktik nede duzgun futbol vardi oynanan futbol hic bir seye benzemiyor bence yol yakinken gorevi tugaya devr edilmeli galatasarayin baska kurtulus yolu dusunemiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 20.02.2011 22:56
vuralkantar vuralkantar // ANKARA

hazıranı beklemek aptallığın ta kendisi
hagi ve bu sıradan oyuncularlaaa bizzz bank asyaya layık bir takım oldukkk
tabiki böyle yönetimleeeeee
koca g.sarayın düştüğü duruma bakın yazıklar olsun bucayı 1-0 zor yendikkk
umarımmm çok mutlusunuzzz

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 20.02.2011 16:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.