Bugünkü
Takvim

'da sesleri

G.Antep yenilgisi Rumen hocanın kredisini bitirdi. Yönetimin nabız yokladığı "Gelebilirim" dedi...

  • Galatasaray
  • 14.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2011 08:59
ABONE OL
Galatasaray'a 'gelirim' dedi
G.Saray'da Rijkaard'ın yerine getirilen Gheorghe Hagi'nin suyu da ısındı. G.Antep yenilgisi Rumen hocaya güveni bitirdi. Ara transferdeki büyük hamleye rağmen takımın istenilen futbolu oynayamaması da Hagi'nin sezon sonunda gönderilme ihtimalini güçlendirdi. Yönetim şimdiden hoca arayışlarına başladı. Başkan Adnan Polat, Fenerbahçe'den olaylı şekilde ayrılan Christoph 'un kapısını çaldı.

Kesinlikle Alman olmalı
Yönetim, "Taraftar başarısızlık yüzünden takıma küsüyor. Çok çabuk toparlanmalıyız. Bunun için yeni hoca kesinlikle Alman olmalı, Türkiye'yi de tanımalı" diye karar aldı, Daum'a teklifte bulundu. F.Bahçe'den ayrıldıktan sonra ismi birçok takımla anılan "Stuttgart ile anlaştı" denilen Daum'un, "Seve seve gelirim. Türkiye benim ikinci vatanım" diyerek sarı-kırmızılı takıma yeşil ışık yaktığı belirtildi.

kalan karakter 1000

memati memati

GS LUCESCU VEYA DAUM DAN TAKIMI ÇALIŞTIMAMALI YOKSA SENEDE KÜME DÜŞER

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.02.2011 10:28
fikri fikri

İmparatorun da son gidişini hatırlıyorum elazığ maçından sonra.kuyruğuna teneke bağlanmıştı.ali lukunku, sergey almaguer.tamaş .petre ve bratu gibi oyunculara 65 milyon dolar harcatmıştı.pino ve felipeyi de saymıyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 14.02.2011 20:24
fikri fikri

Ne Daumu kardeşim.dünyada başka hoca mı yok.tek suçlu hoca mı acaba ?senede 30 futbolcu değiştiren başarısız olunca hoca kovan yönetimin hiç mi suçu yok.bu başarısızlığa çanak tutan yönetimdir.rejkard gitsib hagi gitsin ....adnanlar otursun.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır2
cevapla 14.02.2011 20:21
mamo mamo

luçeskudan başkası olmaz hoca olarak getirilsin ve yanına abdulah avcı alınsın başarı isteniyorsa

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 14.02.2011 19:03
olcayonline olcayonline

en iyi tercih imparator dur.sezon zaten gitti bitti.avrupa içinde ümit yok.derhal hiç zaman kaybetmeden fatih terim göreve getirilmeli ve tugay yardımcısı olmalı ve böylece.g.saray uçurumun kenarından dönmüş olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır4
cevapla 14.02.2011 18:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.