Bugünkü
Takvim

150 kişiye tek yumruk

Arena'nın açılışında Başbakan'ı protesto eden 'ın bir kolu olan 'Tek yumruk' grubundan 150 kişinin ismi Emniyet'e verildi

  • Galatasaray
  • 20.01.2011
ABONE OL
150 kişiye tek yumruk
Yönetimi Ajax ile oynanan maçtan önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik protestoyla ilgili olarak kameralardan belirlediği 150 kişinin ismini İstanbul Emniyeti'ne bildirdi. Bu kişilerin 'ın bir kolu olan 'Tek yumruk' taraftar grubu olduğu öğrenildi.

POLAT'A PROTESTO HAZIRLIĞI
İstanbul Valisi Avni Mutlu, "Böyle bir görkemli açılış töreninde üzücü bir tablonun doğmasına vesile olanlarla ilgili neler yapılabilirse değerlendirilecek" diye konuştu. Bu arada 'Tek yumruk' grubu internet sitesinden Adnan Polat'ı Galatasaray taraftarlarından özür dilemeye ve istifa etmeye davet etti. Bu arada Sarı-Kırmızılı tribünlerin "Sivas maçında protestocuları stada almayacağız" diyen Başkan Polat'ı protesto etmeye hazırlandıkları öğrenildi.

kalan karakter 1000

keyisgs keyisgs // İSTANBUL

yazıklar olsun adnan polata taraftara nankör diyorsun ama en büyük nankör sensin kalkıp 3,5 uy için stada 3 5 kuruş (o verdiği parada sanki cebinden çıkmış gibi )destek veren birii için taraftarını camiayı satıyorsun yazıklar olsun onun gs camiasından acil uzaklaştırılması lazım tabi ki adnan sezginde galatasray aşkına hiç kimse değiştirilemez

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.01.2011 21:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.