Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 29.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.05.2013 12:14
ABONE OL

: Ne istifası? Ben kovdum!

: Ben kovuyorum.

Aziz Yıldırım: Ne istifası? Ben kovdum!
ile Ali Yıldırım'ın istifalarını kabul eden Fenerbahçe Başkanı 'ın bu yaşananların ardından çok sinirlendiği ve yakın çevresine "Ne istifası... İkisini de ben kovuyorum" dediği öğrenildi.

FENERBAHÇE'DE BU İSİMLER YOLCU - TIKLAYIN...

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın istifa etmesinin ardından Aziz Yıldırım duruma çok kızdığı ve görevde olduğu dönem boyunca 3. kez istifasını veren Kocaman'a daha önceki istifalarında olduğunu gibi kalması için ikna etmeye çalışmayacağı belirtildi.

Aziz Yıldırım'ın Aykut Kocaman'ın 'Yoruldum' tarzı sözlerine Aziz Yıldırım'ın çok sinirlendiği ve "Sen istifa edemezsin ben seni kovuyorum." diye cevap verdiği belirtiliyor.

Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçe yönetimi, olağanüstü toplanma kararı aldı.

kalan karakter 1000

Şahinim diyor ki, Şahinim diyor ki,

Yazıklar olsun bu senede Aykut problemi çıkardın alınmak istenenleri diğerleri alıyor sen kasten oyalanıyorsun Aykut muhabbetiyle ...üzülüyorum senin bu şekilde ucuza krediden yemene...her sene bir olay yaratıyosun.Adam başarılı oldu taaraftarı gönlünde yabancıyı sıfırlayan kıymetle yerleşti ..tam Fatih terimimizi bizde bulduk derken ....sana Telegol programında küfrediyorlarda kızıyordum demek haklıllıkları varmış yakınnda sen böyle gidersen bende başlıyacağim,bu takım Real Madrid mi? Aykut daha ne yapsın onurlu kibirli nazik alıngan narin biri nasıl harcadın aklım almıyor o sizler gibi değil kırılgan ve gerçek fenerli.Alex gitti,doğru,takım alexin üerine yıkılı,ona güveniyordu oysa şimdi herkes elini taşın alttına koyuyor istenende buydu senin derdin ne? bu takım acil kaleciye ihtiyacı var Merti mili maçta gördük,bir iki başarı ile kaleci olunmuyor.G.Sarayın kalecisine bakın adamdaki duyarlılık bizim volkada yoık atıp tutmağa gelince malesef manga kömür kalmıyor,bırakın galga geçmer

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.06.2013 06:59
kemal kemal

aziz git artık fenere zarar veriyorsun gittttttttttttttt

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 29.05.2013 17:52
Hakan Hakan

Lucescuyu istiyoz

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 29.05.2013 15:34
paftamir paftamir

e,yanalı falan getirmeyi daumu isteriz

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 29.05.2013 14:34
fb li fb li

başkan sen normal yollardan zirvedeyken bırak artık yoksa yargıtay onayıyla ayrılırsan arkandan üzülecek kimseyi bulamazsın alex kovuldu aykut hoca kovuldu tek sizmi haklısınız

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır5
cevapla 29.05.2013 12:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.