Bugünkü
Takvim

'den önemli açıklama

Eski Başkanvekili , "Fenerbahçe'den ayrılma kararım kopmam anlamına gelmiyor" dedi.

  • Fenerbahçe
  • 25.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.05.2012 15:41
ABONE OL
Nihat Özdemir'den kritik açıklama
Özdemir, Körfez İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (KİSİAD) düzenlediği ''İşadamları Deneyimlerini paylaşıyor'' konulu panelde, ile ilgili soruları yanıtladı.

Şike soruşturmasıyla ilgili zor bir dönem geçirdiklerini belirten Özdemir, şöyle konuştu:

''Yönetimde çalışırken herkesin 'Fenerbahçe ne olacak?' diye büyük endişeleri oldu. Bazı uyumsuzluklar da vardı aramızda. Mehmet Ali Aydınlar bu kadar senelik arkadaşım. Onun sponsorluklarının iptali beni çok üzdü ve istifa ettim. Fakat, yönetim kurulundaki arkadaşların ısrarı üzerine, tekrar göreve devam ettim. Fenerbahçe'de kalıp görevime devam etsem, geçen dönemlerdeki gibi takıma faydalı olacağıma inanmıyordum. İşime, eşime, aileme haksızlık edeceğim için uzun süren mücadelelerden sonra bu konuya son bir nokta kaymamız gerektiğine inanındım ve bıraktım.''

''Fenerbahçe'den ayrılma kararım kopmam anlamına gelmiyor'' diyen Özdemir, ''Bir insanın orada isminin olmaması o kulübe hizmet etmeyeceği anlamına gelmez. İsmim orada olsun veya olmasın ben Fenerbahçeliyim ve Fenerbahçe'yi seviyorum. Bundan sonra da madden ve manen kulübe hizmet etmeye devam edeceğim'' dedi.

, Aziz Yıldırım ile ilgili olarak da ''Dün arkadaşlarla bir toplantı yaptık. Pazartesi günü Türkiye Futbol Federasyonu'nda (TFF) bir toplantı var ona katılacağım. Böylelikle bir geçiş süreci olacak. İnşallah önümüzdeki hafta görülecek davada Başkan Aziz Yıldırım serbest kalır'' diye konuştu.

kalan karakter 1000

reco reco

fenere uefa dan bir ceza varki gidiyorlar...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 25.05.2012 16:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.