Bugünkü
Takvim

Tam bir Alex hayranı

  • Fenerbahçe
  • 24.05.2012
ABONE OL
Tam bir Alex hayranı
formasını giymek için gün sayan G.Birliği'nin yıldız oyuncusu tam bir Alex hayranı olduğunu söyledi. Yıldız oyuncu çocukken Alex'i kendisine örnek aldığını vurgulayarak, "Sokak aralarında Alex gibi yürümeye çalışır, onun gibi koşar ve topa onun gibi vurmak için çabalardım. Genç takımda Alex sayesinde 10 numaralı formayı giyerdim. Hatta Alex kızdığında nasıl bakıyorsa onun gibi bakmaya çalışırdım" ifadesini kullandı.

HAKKIMI VERİRLER
F.Bahçe'den kulübüne resmi teklif geldiğini belirten Soner, "F.Bahçe ile pazarl ı k y a p - mam ve para konuşmam bile söz konusu olamaz. Kulübümle anlaşmaları halinde bana zaten hakkımı verirler" dedi.

kalan karakter 1000

olayları inceleyen olayları inceleyen

ainen kardeşim fenerbahçe her zaman hakkınızı fazlasını verir..alper potuk gibi yüksekten uçma yeter

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 24.05.2012 12:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.