Bugünkü
Takvim

Fener'de tarihi kongre

'da gerçekleştirilecek 'da bugün yapılacak konuşmaların ardından yarın yeni başkan ve yönetim için oylama gerçekleştirilecek... 'ın listesi büyük ölçüde şekillense de resmen açıklanmadı. Yıldırım dışında Murat Çelikel de başkanlık için adaylığını açıklamıştı

  • Fenerbahçe
  • 19.05.2012
ABONE OL
Fener'de tarihi kongre
'nin yeni başkanı ve yönetim kurulunun seçileceği bugün Ataşehir'deki Ülker Sport Arena'da start alıyor. Bugün genel kurulda konuşmalar yapılacak. Yarın ise yeni yönetim ve başkan için oylama yapılacak. Bu seçimde başkan 'ın yanı sıra de adaylığını açıklamıştı.

VEFA KÜÇÜK GELİYOR MU!
Fenerbahçe'de şu andaki yönetimin büyük çoğunluğunun göreve devam edeceği belirtiliyor. Devam etmesi beklenen yöneciler şunlar: , , İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu, Semih Özsoy, Hakan Dinçay, Hüseyin Ersan Topbaş, Yasemin Merçil, Ünal Uzun, Turan Şahin, Mithat Yenigün. Ayrılması kesin olan yöneticiler: Nihat Özdemir, Cihan Kamer ve Vedat Olcay. Yönetime katılması beklenen isimler: Vefa Küçük, Mahmut Uslu, Tolga Aytöre, Uğur Dündar.

5053 OYU GEÇEBİLECEK Mİ
Fenerbahçe'de bugün saşlayacak kongrede Aziz Yıldırım'ın 2009'da 5053 oyla kırdığı rekoru bir kez daha kırarak başkan olması bekleniyor. Aziz Yıldırım, seçilmesi durumunda çok önemli bir başka rekorun daha sahibi olacak.

SARACOĞLU'NU GERİDE BIRAKACAK
15 Şubat 1998'den beri Fenerbahçe'yi yöneten Aziz Yıldırım, yeni görev süresinin 2. yılında Şükrü Saracoğlu'nun 16 yıllık rekorunu eline geçirecek ve Fenerbahçe'de en uzun süre başkanlık yapan kişi olacak.

RAPORLAR AÇIKLANIYOR
Genel Kurul'un bugünkü gündeminde başkanlık divanının seçiminin ardından yönetim ve profesyonel futbol şubesinin hesaplarının ibrası ve 2012 bütçesinin ibrası için oylama var. Ayrıca F.Bahçe Sportif Hizmetler Sanayi ve Ticaret AŞ'nin yeniden yüzde 15'inin halka arzı için görüşmeler yapılacak.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.