Bugünkü
Takvim

Aman! ınıza baktınız mı?

Yeni ların kaplı olmayışı nedeniyle ruhsat kabına yapışan yazılar sıkıntı yaratıyor

  • Emlak&OTO
  • 19.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.12.2010 11:37
ABONE OL
Aman! Ruhsatınıza baktınız mı?
Yeni ların yazıları problem oluşturmaya başladı. Habertürk'e göre, eski ruhsatlardaki gibi kaplı olmayan yeni ruhsatların yazılarındaki mürekkepler ruhsatın konulduğu deftere yapışıyor. Trafik kontrollerinde okunmayan ruhsatlar polis memurlarına zorluk yaratıyor. Bunun yanı sıra muayeneye giden araçlarda daha büyük sorunlar ortaya çıkıyor. Muayenede okunamayan bilgiler nedeniyle yeni ruhsat çıkartılması isteniyor. Bu da araç sahiplerine ek maliyet ortaya çıkartıyor. İki ruhsat sayfasının değişimi yaklaşık 100 TL civarında tutuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.