Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.01.2021 08:33
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.01.2021 08:33
ABONE OL

En az ilkokul mezunu hastane işçi alımı! Hastanelere; ATT, , , !

Onlarca şehirde Hastanelere en az ilkokul mezunu olmak şartı ile personel ve işçi alımları yapımakta. Kadrolara yapılacak olan personel alımları ve başvuru bilgileri, alım yapılan şehirler ile başvuru adımları aşağıda belirtilmektedir. Personel alımlarının ATT, , , temizlik personeli görevlisi olacağı belirtildi. İlanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki adımları izleyerek başvurusunu internet üzerinden, resmi internet adresinden yapması gerekmektedir. Çeşitli branşlarda görevlendirilmek üzere her sektöre uygun olarak İŞKUR sisteminde iş ilanı yayınlanır. İŞKUR'un resmi web sitesinde düzenli aralıklarla yayınlanan ilanları, sistemde aktif kaydı bulunan her vatandaş görüntüleyebilir.

Hastanelere; ATT, sekreter, hasta danışmanı, temizlik işçisi ambulans şoförü başvurusu!

En az ilkokul mezunu İŞKUR hastane işçi alımı ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Hastanelere en az ilkokul mezunu olmak şartı ile personel alımı yapılacağı İŞKUR tarafından duyuruldu. Boş kadrolar için yapılacak olan personel alımları ve başvuru bilgileri, alım yapılan şehirler ile başvuru adımları da açıklandı. İŞKUR üzerinden yapılan duyuruda en az ilkokul mezunu olmak şartı ile hastanelere personel alımı yapılacağı belirtildi. Personel alımlarının ATT, sekreter, hasta danışmanı, temizlik personeli görevlisi olacağı belirtildi. Koronavirüsten dolayı işine devam edemeyen ve devamlı çalışmak için iş arayan ilkokul mezunu vatandaşlar için müthiş bir fırsat oldu.

İŞKUR'un Hastane Bünyesine KatkısıİŞKUR, Türkiye'de işsizlik sorununu ortadan kaldırmayı amaçlayan ve temelleri bunun üzerine kurulmuş bir iş bulma kurumudur. Son günlerde yaptığı açıklama ile birlikte ATT, klinik destek elemanı, sekreterlik, hasta danışmanlığı, ambulans şoförlüğü, hasta kayıt kabul görevlisi, temizlik personeli ve hemşire gibi pozisyonlara en az ilkokul mezunu olan insanların ataması yapılacağı duyurulmuştur.

İŞKUR hastanelere ATT alımı iş ilanları!

Hastanelere İlk ve Acil Yardım Teknikeri /Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri bölümünün açık kadrosuna başvurmak isteyenler aşağıdaki linkten, hangi hastanelerde İlk ve Acil Yardım Teknikeri /Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri (ATT) açık kadrosu var takip edebilir.

ATT ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

HASTANELERE SEKRETER ALIMI İŞ İLANLARI

İŞKUR aracılığı ile hastanelere sekreter olarak girmek isteyen vatandaşlar, hangi hastanelerde sekreter ilanı olduğunu ve başvuru şartlarını aşağıdaki linkten takip ederek, başvuru sağlayabilir.

SEKRETER ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

HASTANELERE TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI İŞ İLANLARI

Hastanelere temizlik işçisi olarak başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, temizlik işçisi alımları ve başvuru şartlarını aşağıdaki linkten detaylı olarak inceleyebilir. Hangi hastaneler temizlik personeli alımı yapıyor, temizlik işçisi başvuru formu detayları linkten ulaşılacaktır.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

HASTANELERE HASTA DANIŞMANI ALIMI İŞ İLANLARI

Hastanelere hasta danışmanı olarak başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, hasta danışmanı alımları ve başvuru şartlarını aşağıdaki linkten detaylı olarak inceleyebilir. Hangi hastaneler hasta danışmanı alımı yapıyor, hasta danışmanı başvuru formu detayları linkten ulaşılacaktır.

HASTANELERE HASTA DANIŞMANI ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

HASTANELERE BAŞVURULAR BAŞLADI

İlanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki adımları izleyerek başvurusunu internet üzerinden, İŞKUR resmi internet adresinden yapması gerekmektedir.

- Aşağıdaki linki kopyalayın.

https://esube.iskur.gov.tr/

- Yukarıdaki linkte açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın.

- Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın.

- Son olarak iş arama sayfasında MESLEK yazan kısma başvuru yapmak istediğiniz kadronun adını yazın ve başvurunuzu yapın

İŞKUR İş İlanlarına Nasıl Bakılır?

Çeşitli branşlarda görevlendirilmek üzere her sektöre uygun olarak İŞKUR sisteminde iş ilanı yayınlanır. İŞKUR'un resmi web sitesinde düzenli aralıklarla yayınlanan ilanları, sistemde aktif kaydı bulunan her vatandaş görüntüleyebilir. Aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak İŞKUR'un iş ilan sayfasına ulaşabilirsiniz.

Açılan ekranda iş ilanlarına bakabilmek için ilk adımda iş arayan ya da iş veren olma durumunun belirtilmesi gerekir. Sonrasında aranılan özel bir pozisyon, nitelik, meslek, beceri veya firma adı varsa o yazılmalıdır. Eğer genel geçer bütün ilanları görüntülemek istiyorsanız; bu kısmı boş bırakabilirsiniz. Sonrasında aynı sayfa üzerindeki çalışma yeri, ülke, il, ilçe, ilan no, ilan tarihi, meslek, öğrenim durumu, iş yeri türü, engel durumu, vardiya seçenekleri, iş yeri ünvanı gibi bilgiler girilerek "ara" sekmesine basmalısınız. Herhangi özel aradığınız bir ilan, iş yeri yoksa; ilan no, ilan tarihi ve iş yeri ünvanı sekmelerini boş bırakabilirsiniz.