Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Ekonomi
 • 28.10.2020 22:54
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 28.10.2020 22:57
ABONE OL

de Ekim fırsatları sona ermek üzere! , , Hyundai i101 fiyat listesi

de Ekim fırsatları sona ermek üzere! Bu bağlamda arabaların fiyat listeleri, araç almayı isteyenler tarafından araştırılıyor. Bilindiği üzere firmalar Ekim ayı fırsatlarını tek tek açıklamıştı. Fabrikaların sıfır araç üretimine başlamasıyla , , Hyundai i101 marka arabaların fiyatları inceleniyor. Ayrıca seçili Citroen modellerine sıfır faiz veya ayda 1.500 TL'den başlayan çeşitli finansman seçenekleriyle sahip olunabiliyor.

Sıfır otomobilde Ekim fırsatları sona ermek üzere!

Otomobil almak isteyen binlerce kişi koronavirüs salgını sürecinde bir süre üretim yapılmadığından sıfır araçların gelmesini bekliyor. Yakın bir tarihte fabrikaların otomobil üretimine başlanmasıyla birlikte araba markaların sonbahar fırsatları inceleniyor. Araç almak isteyenler bir yandan fiyat listesini incelemek isterken diğer yandan da model model fiyatları mercek altına aldı. Ford Puma, Hyundai Tucson, Hyundai i101 fiyat listesini haberimizde derledik.

CİTROEN SONBAHAR FIRSATLARI

Citroen Türkiye, bu aya özel cazip finansman kampanyaları sunuyor. Citroen Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, güçlü tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip seçili Citroen modellerine yüzde sıfır faiz veya ayda 1.500 TL'den başlayan çeşitli finansman seçenekleri ile sahip olunabiliyor.

Kampanya kapsamında, kredi kullanmak istemeyen müşteriler için seçili modellerde geçerli nakit indirimleri sağlanıyor.

Özgün tasarımı, üst düzey konforu ve dinamik yapısıyla gerçek bir SUV olan Citroen C5 Aircross SUV, 80 bin TL kredi için aylık 2 bin 500 TL taksit ödemesi ile veya 60 bin TL için 20 ay yüzde 1,19 faiz seçeneği ile satışa sunuluyor. Ayrıca, tüm modellerinde geçerli 3 bin TL nakit alım indirimi ile C5 Aircross SUV, tüm Citroen yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor.

Benzersiz konfor seviyesi ve kişiselleştirme seçenekleri ile modern ve gösterişli görünüme sahip Yeni Citroen C3'e 50 bin TL kredi için aylık 1.500TL taksit ödemesi veya 60 bin TL için 20 ay yüzde 1,19 faiz seçeneği ile sahip olmak mümkün.

Kompakt boyutlarıyla kullanışlılık ve geniş iç hacmi bir arada sunan, segmentinin yaratıcısı Berlingo'ya 60 bin TL için 20 ay yüzde 1,19 faiz seçeneği ile veya 18 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz seçeneği ile sahip olmak mümkün. Kredi kullanmak istemeyen müşteriler için 2 bin TL nakit alım indirimi sağlanıyor.

Benzersiz SUV deneyimi sunan Citroen C3 Aircross SUV, tüm modellerinde geçerli 2 bin TL nakit alım indirimi veya 60 bin TL için 20 ay yüzde 1,19 faiz seçeneği ile tüm Citroen yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor.

Verimli ve ekonomik BlueHDi motorlarla donatılmış tüm Citroen hafif ticari modellerine ise 152 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

   Ford Puma 210.000 TL'den başlayan fiyatlarla

   Toyota C-HR 192.000 TL'den başlayan fiyatlarla

   Hyundai Tucson 316.000 TL'den başlayan fiyatlarla