Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.10.2020 16:55
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.10.2020 16:55
ABONE OL

! ?

haberi binlerce kişiyi heyecanlandırdı ve konunun detaylarını araştırmaya başladı. Corona virüs nedeniyle ekonomik açıdan zorlanan Halkbank’tan esnaf ve sanatkarlar, düşük faizli kredi sayesinde rahat bir nefes alacak. Arama motorları üzerinden sıkça araştırılmaya başlanan ? Bu imkandan yararlanma şartları nelerdir? İşte detaylar…

Halkbank’tan esnaf ve sanatkarlara düşük faizli kredi! Halkbank 60 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank pandemiden olumsuz yönde etkilenen esnaflar için özel kredi paketi sunuyor. Hem düşük faizli olması hem de 60 ay vadeyle ödenmesi oldukça ilgi çekti. Gündemde detayları sıkça araştırılmaya başlanan Halkbank'tan esnaf ve sanatkarlara düşük faizli kredi detaylarını haberimizde derledik. Aynı zamanda Halkbank 60 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını da bulabilirsiniz.

HALKBANK 60 AY VADELİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Esnaf ve Sanatkârlar Odası'na ve Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne kayıtlı, en az 3 aylık faaliyet süresini tamamlayan, iş veya ikametgâhının bulunduğu ilçede faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip gerçek kişiler krediyi kullanabiliyor.

ÖDEMELER NASIL YAPILIYOR?

Esnaf ve sanatkarlara özel işletme kredileri uzun vade, uygun ödeme koşulları ve cazip faiz oranı sunuyor

Hammadde ve döner sermaye ihtiyaçlarınızın karşılanması için İşletme Kredisi:

60 aya kadar vadeli (aylık, 3 aylık ve 6 aylık ödeme seçenekleriyle)

Bağlı bulunan ESKKK'nın risk grubuna göre azami 125.000-TL, 150.000-TL, 175.000-TL veya 225.000-TL limitli krediler bulunmakta.

Halkbank sadece ESKKK Kefaletiyle değil, ESKKK Kefaleti olmaksızın da Hazine desteğiyle sunulan son derece cazip oranlı kredilerle de ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Hammadde ve döner sermaye ihtiyaçlarınızın karşılanması için İşletme Kredisi:

60 aya kadar vadeli (aylık, 3 aylık ve 6 aylık ödeme seçenekleriyle)

İşletmenizin mevcut durumunun ve mali verilerinin değerlendirilmesine göre azami 100.000-TL ile 225.000TL arasında değişen limitli

Krediler hakkında daha detaylı bilgi ve kullandırım için en yakın Halkbank Şubesi'ne gitmenizde fayda var.