Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.10.2020 08:28
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 03.12.2020 10:48
ABONE OL

120 ay vade lardan yarı fiyatına satılık ucuz evler büyük ilgi görüyor!

ların takibe düşen kredi miktarı rekor seviyelere ulaşırken yaşanan bu olumsuzluk konut stoklarında da yükselişe neden oldu. Bu anlamda vatandaşlar bankaların icra yoluyla sattıkları evlere yönelmiş durumda. İcra ile el konulan evler piyasa fiyatının altında satışa sunulmaktadır. Uygun fiyata ev almak istiyorsanız yarı fiyatına varan ücretlerle icradan ev satın atabilirsiniz.

120 ay vade bankalardan yarı fiyatına satılık ucuz evler!

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank, İş Bankası, Yapıkredi satılık gayrimenkul bültenleri ile binlerce ev, işyeri, arsa, tarla, bağ, bahçe, hobi bahçesi, yazlık ve dükkan düşük maliyetlere ek olarak dosya gidersiz, ekspertsiz fiyatı ödenmeksizin ev kredisi dayanağıyla satışa sunuldu. İşte ilgili son dakika haberleri detayları...

E İHALE YÖNTEMİ İLE EV / KONUT SATIN ALMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR, NASIL ALINIR?

Sisteme giriş yaptıktan sonra teklif ver butonuna basarak satılık konut için teklif verirsiniz. Son teklif veren kişinin üzerine 30 dakika boyunca yeni bir teklif gelmemesi halinde konut satışı tamamlanmış olur. Ancak yeni bir teklif verilmesi halinde bu süre otomatik olarak 30 dakika daha uzar. 30 dakikalık süre zarfında yeni bir fiyat teklifi verilmezse e ihale yöntemi ile satışa sunulan konut en yüksek teklifi veren kişi ya da kuruma satılmış olur

Bankalardan satılık icralık konutların adresleri

İş bankası icralık olarak satışa almış olduğu araçlar ile gayrimenkul için http://www.istegayrimenkul.com/bankadan-satilik-konut.aspx isimli İnternet sitesini oluşturmuştur. Bankanın İnternet sitesinde beğenmiş olduğunuz icralık mülk yada araca teklif verebilirsiniz. Teklifte belirlenen bedelin tamamı ödenmesi gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi 0-850-724-0-724 numaralı telefon hatlarından öğrenebilirsiniz.

Denizbank tarafından satışa sunulan konut ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan ucuz konut ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Vakıfbank ikinci el araç teklifinde buluna bilmeniz için ilk olarak https://vakifbankarac.intengo.com/index.intengo?cid=14397 adresine girerek beğenmiş olduğunuz aracın bedelin %6 değerini bankaya ödeyerek bir kullanıcı adı ile şifre almanız gerekir. Daha sonra https://vakifbankarac.intengo.com/login.intengo adresine giriş yaparak ihale teklifinde buluna bilirsiniz.

Yapıkredi bankasının araç satış İnternet sitesi https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/satilik-gayrimenkuller/ burasıdır. Bu adrese girerek ilanda yer alan araçlara anında teklif de buluna bilirsiniz.