Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.09.2020 08:55
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.09.2020 08:55
ABONE OL

BİM iş başvurusu nasıl yapılır? BİM 2500- 3000 TL maaşla personel, reyon ve mağaza elemanı, alımı ilanları ve başvuru şartları!

BİM'de çalışmak isteyen vatandaşlar şimdi işçi alımı ilanları hakkında detayları öğrenmek istiyor. BİM marketler tarafından art arda duyurular yayımlandı ve farklı şehirlere en az ilkokul mezunlarından ı yapılacağına yer verildi. Farklı kadrolara yapılan Bim personel alımında adaylarda aranan başvuru genel şartları, başvuru detayları takvim.com.tr'de. 'nin önde gelen perakende mağazalar zincirinden biri olan BİM, resmi kariyer sayfası üzerinde eleman alımına devam ediyor. Mağaza elemanı, perakende satış elemanı, mağaza mal kabul personeli, taze gıda personeli, kasa reyon personeli gibi çeşitli kadrolara eleman alan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.ilanlarını haberimizde bulabilirsiniz.

BİM market 2500 ve 3000 TL maaşla eleman alımı yapacak

BİM 2500- 3000 TL maaşla personel alımı yapıyor. BİM marketler çok sayıda personel alımı ilanı yayımladı. BİM market ardı ardına personel alım ilanları yayınlıyor. BİM marketler birçok farklı şehirde bulunan şubelerine sağlayacağı personel istihdam şekillerini kendi sitesinden ilan ediyor. BİM, 2020 yılında da binlerce yeni eleman alımı yapacak. Aşağıdaki linklere ve başvuru formuna tıklayıp iş başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR'da "İşyeri Ünvanı" kısmına BİM yazarak güncel ilanları görebilir, İŞKUR üye bilgilerinizi girerek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. İşte BİM personel, reyon ve yönetici alımı ilanları ve başvuru şartları....

BİM PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM Marketler Zincirinde görevlendirmek üzere işçi alım ilanları kendi resmi sitesinde yayımlandı. Aşağıdaki linklere ve başvuru formuna tıklayıp iş başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR'da "İşyeri Ünvanı" kısmına BİM yazarak güncel ilanları görebilir, İŞKUR üye bilgilerinizi girerek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

HIZLI BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

BİM İLAN SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİM 2020 PERSONEL ALIMI BOŞ KADROLAR

BİM personel alımı başvuru şartlarına dair tüm detaylara resmi kariyer sayfası üzerinden yayınladığı ilanlarla duyuruyor. Her geçen gün yeni ilan yayınlayan BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.), birçok alanda personel alımına Türkiye geneli devam ediyor.

BİM personel alımı yapılan boş kadrolar şöyle:

- Depo personeli
- Meyve Sebze Hal Satın alma Sorumlusu
- Sipariş ve Stok Yönetimi Yetkilisi
- Satın Alma Asistanı
- Ihtiyaç (Kategori) Asistanı
- Kasa ve Reyon personeli

BİM PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

BİM 2020 personel alım şartları;

- En az ilköğretim mezunu
- 18-35 yaş aralığında,
- Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan,
- Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,
- Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
- Askerlik görevini tamamlamış,
- En az bir yıl iş deneyimi

BİM İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye'nin en büyük perakende mağazalar zincirlerinden biri olan BİM, iş başvurularını kendi resmi kariyer sayfası bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx internet adresi üzerinden yapıyor.

İlanda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların BİM'in internet sitesi üzerinden üyelik oluşturarak öz geçmiş bilgilerini eksiksiz doldurmaları ve ardından "BAŞVUR" ikonuna tıklayarak başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Buna ek olarak BİM perakende mağazalar zincirinde çalışmak isteyen adaylar bizzat mağazalar üzerinde CV doldurarak başvuruda bulunabiliyor.

BİM TARİHÇESİ

1995 BİM 21 mağaza ile hizmet vermeye başladı.

1997 Türkiye'nin ilk özel marka (private label) ürünü olan Dost Süt, tüketicinin beğenisine sunuldu. 100. mağaza hizmete açıldı.

2001 BİM ekonomik krize karşın 87 mağaza daha açtı.

2002 Kredi kartıyla satışlar başladı.

2003 Net satışlar 1 milyar TL'yi geçti.

2004 1.000. mağazanın açılışı gerçekleşti.

2005 BİM'in hisselerinin %44,12'si halka arz edildi.

2008 BİM 551 yeni mağaza açılışı ile mağaza sayısını 2.285'e çıkardı. Ciroda yüzde 42'lik büyüme sağlandı.

2009 Fas'ta açılan mağazalarla ilk yurtdışı operasyonuna başladı.

2010 BİM, 6.574.000 TL ciro ile sektör liderliğine ulaştı.

2011 8 milyar TL'yi geçen cirosuyla, Türkiye gıda perakende pazarındaki bir numaralı pozisyonunu pekiştirdi.

2012 BİMcell hizmete sunuldu.

2013 Mısır'da ilk BİM mağazaları açıldı.

2014 Bimcell'de 1 milyon abone sayısına ulaşıldı.

2015 Yeni bir perakende konsepti olan FİLE açıldı.

2016 20 Milyar TL'yi geçen cirosuyla ve çift haneli büyüme hızıyla Türkiye gıda perakende sektöründe bir numaralı pozisyonunu pekiştirdi

2017 Beklentilerin üzerinde büyüme ve karlılık ile BİM, 2017 yılında da perakende pazarındaki liderliğini açık ara sürdürdü.

2018 2018 FAS ve FİLE operasyonları operasyonel (FVAÖK) kârlılığa ulaştı.