Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.03.2020 Gazete
ABONE OL

ta vİrüse özel çözümler

Coronavirüs’ten en fazla etkilenen sektörlerden biri olan ta bu döneme özgü çözümler geliştiriliyor. Tapuda gerekli düzenlemeler yapılırken, emlakçılar da evleri video turuyla gezdiriyor.

Emlakta vİrüse özel çözümler
Coronavirüs, tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye'yi de etkisi altına aldı. sektörü de Coronavirüs'ten olumsuz etkilenen sektörler arasında yer aldı. Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş, "Her şeyin başı sağlık. Temennimiz ülkemizin ve dünyanın bu salgından bir an önce kurtulması. Ancak bu süreci ekonomide de en az zararla geçirmeye çalışmalıyız" dedi. Meslektaşlarına önerilerde bulunan Kırmızıtaş, ev gösterme işlemlerine ara verildiği için farklı yolların devreye girdiğini söyledi. Emlak danışmanlarının sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak müşterilerine evleri gezdirebildiğini ifade eden Kırmızıtaş, bu evlerin videolu kayıtlarının diğer alıcılarla da paylaşılabileceğini vurguladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.