Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.03.2020 09:37
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.03.2020 10:12
ABONE OL

Son dakika: Benzine üçüncü indirim yolda! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak

Son dakika haberi... Brent petrol fiyatlarında yaşanan gerileme nedeniyle benzine bir indirim daha geliyor. Akaryakıt ürünlerinden benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 25 kuruş indirim yapılacak.

Araç sahiplerine müjde! Bir indirim daha yolda

Petrol fiyatları küresel ölçekte düşmeye devam ediyor. Petrol fiyatlarındaki düşüş iç piyasaya da yansıdı. nda üçüncü kez indirime gidiliyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatında 25 kuruş indirim yapılması bekleniyor.

Benzin fiyatlarında geçen hafta 60 ve 51 kuruşluk indirimler peşpeşe gelmişti.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI
Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalamasıyla dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.