Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.02.2020 10:09
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.02.2020 10:16
ABONE OL

için müthiş kural! Yeni çözüm 6 yıl erken emekli ediyor

Milyonlarca çalışanın en önemli amacı bir an önce emekli olmaktır. Bu bağlamda için çeşitli formüller vardır. Haberimizde bu formülleri sizler için derledik. Emeklilik için birinci müjde çocuklar. Kadın çalışanlar çocukları üzerinden buluyor. Bu imkan 3 çocuğa kadar borçlanma ile 2160 gün tam olarak 6 yıl kazandırıyor. Böylece yaşı ve yılı dolmuş anne, 3 çocuğu varsa 6 yıl emekli olabilir. Burada tek şart aranıyor borçlanacağı çocukların sigortalı bir işteyken dünyaya gelmesi. Askerlik emekliliği geriye çekiyor. Erkeklerde askerlik süreleri hem yaşı geriye çekerken hemde prim kazanma imkanı sunuyor.

Yeni çözüm 6 yıl erken emekli ediyor

Erken emeklilik için 5 formül yayınlandı. Ancak içlerinde hiç bilinmiyen bir tanesi var ki. Erken emekli olmak her çalışanın hayali. En çok merak edilen ne zaman emekli olurum için sizlere kesin 5 yolu açıklıyoruz. Başka emeklilik ve erken emeklilik yolu bulunmadığını sizlere söyleyelim. Yoğun stres ve tempoda uzun yıllardır sürdürdüğünüz çalışma hayatınızda herkeste olduğu gibi sizin de doğal olarak en büyük arzunuz rahat ve yaşam kalitesi yüksek bir emeklilik hayatıdır. Eğer emekliliğiniz için şimdiden planlamalar yapıyorsanız, ne zaman emekli olacağınızı önceden bilmediğinizde/hesaplamanızda fayda var

Emeklilik için 5 fırsat!

Ne zaman emekli olurum sorusu en çok merak edilen soru. Bunun için yıl, yaş ve prim şartı bulunuyor. Bazı durumlarda erken emekli imkanı sunuluyor. En büyük hayallerden biri emeklilik maaşı olanlar için, geçen süre, prim ve yaş şartlarıyla 5 önemli fırsatı biraraya getirdik.

Çocukların kazandırdığı bilinmiyor!

Emeklilik için birinci müjde çocuklar. Kadın çalışanlar çocukları üzerinden prim kazanma imkanı buluyor. Bu imkan 3 çocuğa kadar borçlanma ile 2160 gün tam olarak 6 yıl kazandırıyor. Böylece yaşı ve yılı dolmuş anne, 3 çocuğu varsa 6 yıl emekli olabilir. Burada tek şart aranıyor borçlanacağı çocukların sigortalı bir işteyken dünyaya gelmesi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.