Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.02.2020 Gazete
ABONE OL

Emekliye en az 600 TL | 2020 emekli ları ne kadar olacak?

Milyonlarca emekli ikinci kez alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Promosyon rekabeti kızışırken, bankalar ile masaya oturmaya hazırlanıyor. Taban promosyonun 600 lira seviyesine çıkması bekleniyor. Emekli maaşlarıyla ilgili son dakika haber ve gelişmeler takvim.com.tr'de...Milyonlarca
emekli ikinci kez banka promosyon alacak olmanın heyecanını yaşıyor. 2017'de ilk banka promosyonunu alan emeklilerin pek çoğu için 3 yıllık taahhüt süresi dolarken; gözler hem kampanyalara hem de Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) bankalarla yapacağı toplantıya çevrilmiş durumda.SGK'nın bankalarla yapacağı toplantıda da taban promosyon tutarı belirlenecek.3 yıl süreli promosyon miktarı, bin lira aylık alanlara 300, bin ile 2 bin lira arasında aylık alanlara 375, 2 bin lira üzeri aylık alanlara ise 450 lira olarak belirlenmişti.Şimdi taban tutarın 600 lira seviyesine çıkarılması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.