Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.01.2020 Gazete
ABONE OL

‘Fiberi 10 yılda 10 kat artırdık’

Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, son 14 yılda Türkiye'nin dijital dönüşümü için 16.2 milyar dolarlık yatırım yaptıklarını belirterek, "Müşterilerimize ulaştırdığımız fiberi son 10 yılda 10 kattan fazla artırdık" diye konuştu.

‘Fiberi 10 yılda 10 kat artırdık’
Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, son 14 yılda Türkiye'nin dijital dönüşümü için 16.2 milyar dolarlık yatırım yaptıklarını belirterek, "Müşterilerimize ulaştırdığımız fiberi son 10 yılda 10 kattan fazla artırdık" diye konuştu. 2020'de fiber ulaşmayan mahalle kalmaması için canla başla çalıştıklarını vurgulayan Önal, "Şu an İstanbul'da hiç altyapısı olmayan yere bir haftada fiberi götürüyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.