Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.11.2019 16:15
  • Son Güncelleme: 17.11.2019 19:07

Faiz indirimi duyuruldu! 0.98 fırsatı sunuldu! TEB, İş, Finans, Denizbank, IngBank, Garanti kredi faiz oranı

Yüz binlerce vatandaş ev ve araba almanın planını yaparak bankalar tarafından sunulan teklifleri inceliyor. Son dönemlerde bankaların ardı ardına faiz indirimine gitmesiyle birlikte kredilere yoğun talep geliyor. Bugüne kadar on binlerce vatandaş kredi talebinde bulundu. Bu nedenle hakkındaki araştırmalarda artış gösterdi. Son olarak bir banka daha konut kredisinde indirime gitti. Konut alacaklara 0.98 fırsatı sunuldu. İşte TEB, İş Bankası, Finansbank, Denizbank, IngBank, Garanti Bankası kredi faiz oranı...

Kredide 0.98 fırsatı sunuldu! İşte kredi faiz oranları...

Taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi çekmeyi düşünenlerin gündeminde güncel kredi faiz oranları bulunuyor. Özellikle iki aylık süreçte kredi faiz oranları hakkındaki araştırmalarda büyük bir artış yaşandı. Ayrıca bankalar tarafından başlatılan kredi faiz oranları indirim kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Son olarak ING Türkiye, konut kredisinde indirime gittiğini açıkladı. Haberimizin içerisinde TEB, İş Bankası, Finansbank, Denizbank, IngBank, Garanti Bankası kredi faiz oranlarını derledik.

YÜZDE 0,98'E İNDİRDİ

ING Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, tüketicilerin uygun koşullarda ev sahibi olabilmelerine katkıda bulunurken, Türkiye ekonomisine de destek verme hedefiyle yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı.

ING Türkiye, bu kapsamda konut kredisi tutarından bağımsız olmak üzere faiz oranlarını 12 ila 120 ay vadede yüzde 0,98'e indirdi.

ING Türkiye'nin "çok avantajlı" faiz oranına sahip konut kredisi kampanyasından, yeni kredi talebi olanların yanı sıra mevcut konut kredisini ING Türkiye'ye taşımak isteyen müşteriler de faydalanabilecek.

Diğer bankaların kredi faiz oranlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

Konut kredileri deki esnekligin uzun vadeleri ihtiyacı kredi vadeleri nede yapılmasını istiyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet114
hayır92
cevapla 17.11.2019 20:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.