Bugünkü
Takvim

’e müşteri ödülü

, 'da düzenlenen 'tan ödülle döndü. 21 kategoride 90'a yakın adayın birincilik için yarıştığı ödül töreninde, Turkcell, kategorisinde 'Müşteri Odaklı Arıza Önceliklendirme' projesi ile ödül aldı.

Turkcell’e müşteri ödülü
Turkcell, 'da düzenlenen Global Glotel Telecoms'tan ödülle döndü. 21 kategoride 90'a yakın adayın birincilik için yarıştığı ödül töreninde, , kategorisinde 'Müşteri Odaklı Arıza Önceliklendirme' projesi ile ödül aldı. Proje ile sunulan servislerde meydana gelen kesintilerde, yapay zeka uygulaması ile müşteri talebi gelme olasılığı önceden tahmin edilip, arıza kısa sürede giderilebiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.