Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 08.11.2019 11:32
  • Son Güncelleme: 08.11.2019 11:39

tarihi ve maaş ları ne kadar olacak?

Kamu işçilerinin ne kadar maaş mı alacağı belli oldu. Kamu kesimi toplu iş sözleşmesine göre brüt maaşları 3 bin 500 tl altında olan işçilere 150 Tl iyileştirme yapılacak. Diğer yandan 4D sürekli işçi statüsüne geçen işçilere bazı mali haklarında iyileştirmeler devam ediyor. Bunlardan bir tanesi eğitim yardımı oldu. Geçtiğimiz haftalarda işçilere eğitim ödemeleri yapıldı. Diğer merak edilen ödemelerden bir tanesi de ilave tediye ödemeleri taksitleri olmakta. 13 Aralık tarihinde yapılacak. Taşeron işçiler ile kamuya geçen işçilerin için 2020 yılında görüşme yapılacak.

Taşeron işçi tediye ikramiye ödemeleri ve zamları...

Taşerondan kadroya geçen 4-D sürekli işçi statüsündeki işçilerin ilave tediye ikramiye ödemelerinin taksitleri ödenmeye devam ediyor. 2020 yılı taşeron işçilere ne kadar maaş zammı yapılacak? KİT işçilerine kadro ne zaman gelecek haberimizde.. 2020 yılında taşeron işçilerin alacakları en önemli ek ödeme tediye ikramiyesi olacak. Yıllık 52 gün üzerinden 4 taksit halinde ikramiye alacak olan taşeron işçiler bu ikramiyeleri maaş oranlarına göre alacaklar. En az ödeme 2019 yılında 792 TL ile asgari ücretli taşeron işçilere ödenirken bu rakamın 2020 yılında artması bekleniyor. Peki taşeron işçi tediye ikramiye ödemeleri tarihi ve maaş zamları ne kadar olacak?

TAŞERON İŞÇİ SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İKRAMİYE ÖDEMELERİ TAKSİTİ NE ZAMAN ÖDENECEK?

Kamu kurumları birimlerinde çalışan işçiler için tediye ek ödemeleri için taksit ödemeleri 9 Ağustos tarihinde gerçekleşti. Diğer ikramiye ödemeleri için tarih ise 13 Aralık olarak duyuruldu. En az ödeme 792 Tl olarak açıklandı. Buna göre ikramiye ödemeleri gerçekleştiğinde takvim.com.tr ekibi olarak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Maaş haklarında iyileştirmeler; Ocak ayı zammı ne kadar olacak?

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.