Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.10.2019 09:00
  • Son Güncelleme: 28.10.2019 16:46

faizleri çakıldı! Odeabank, Denizbank, Ziraat, ve QNB Finansbank faiz oranları

Kamu ların öncülüğünde başlayan kredi faiz oranlarındaki indirime özel bankalar da katıldı. Bu nedenle kredi faiz oranlarındaki son durum konut ve taşıt almak isteyenlerin gündeminde bulunuyor. Bankalardan ardı ardına gelen kredi faiz indirimleri açıklamaları vatandaşları sevindirdi. tarafından Temmuz ayında yapılan kredi faiz indirimi hamlesi sonrasında kamu bankaları tarafından başlatılan düşük faizli konut kredisi kampanyası vatandaştan yoğun ilgi gördü.

Faizde düşüş! Bankalardan ardı ardına faiz indirim kararı!

Banka faiz oranlarının düşmesiyle birlikte vatandaşlar konutlara yoğun bir ilgi gösterdi. Bu bağlamda ev satışları adeta patlama yaptı. Merkez Bankası faiz indirimi hamlesi sonrası kamu bankaları tarafından başlatılan düşük faizli konut kredisi kampanyaları konut kredisi stokunu rekor seviyelere taşıdı. Gayrimenkul satışlarında artışın yaşanmaya başladığı süreçte kamu bankaları tarafından konut kredisi güncel faiz oranları yüzde 1'in altında sunuluyor. Peki Odeabank, Denizbank, Ziraat, İş Bankası ve QNB Finansbank faiz oranları ne oldu? İşte güncel oranlar...

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

Tüketici kredisi: 1.35
Taşıt kredisi: 1.25
Konut kredisi: 0.99

DİĞER BANKALARIN GÜNCEL FAİZ ORANLARI İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.