Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.10.2019 19:16
  • Son Güncelleme: 17.10.2019 19:16

bekçi, güvenlik görevlisi, şoför ve temizlik görevlisi işçi ilanları! Başvuru nereden yapılır?

Türkiye İş Kurumu tarafından duyurulan ilanlara vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Çeşitli tarihler aralığında kurum aracılığıyla kamu ve özel sektörde istihdam edilmek üzere ilanlar yer alıyor. üzerinden son olarak 14 Ekim Pazartesi günü bekçi, güvenlik görevlisi, şoför ve temizlik görevlisi işçi ilanları yayımlandı. Peki, bekçi, güvenlik görevlisi, şoför ve temizlik görevlisi işçi ilanlarına nasıl başvurulur? İşte cevabı...

İŞKUR'da işçi alım ilanları yayımlandı! İşte o ilanlar...

İŞKUR her yıl yüz binlerce vatandaşın iş umudu oluyor. İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlar Türkiye'nin 81 ilinde her zaman büyük bir ilgi görüyor. Son olarak kurum üzerinden pazartesi günü yeni işçi ve personel alımı ilanları duyuruldu. Bekçi, güvenlik görevlisi, şoför ve temizlik görevlisi gibi çeşitli alanlarda yüzlerce alım yapılacak. İşte başvuruya dair bilgiler...

İŞKUR GÜNCEL İŞ İLANLARI

Çeşitli branşlarda görevlendirmek üzere personel alım ilanı İŞKUR'un resmi sitesinde düzenli zaman aralıklarında yayımlanıyor. Aşağıdaki linke tıklayıp "Meslek" kısmına iş aradığınız alanları (Örneğin; bekçi, güvenlik görevlisi, şoför ve temizlik görevlisi) yazarak güncel ilanları görebilir, İŞKUR üye bilgilerinizi girerek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR İLANLARI VE EN SON GELİŞMELER İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İLAN SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

Özgür KARAKUŞ Özgür KARAKUŞ

Ben Liseyi Dışardan Okumaktayım Bekçiliğe Baş Vurabilirmiyim Hayırlısıyla İnşallah Acaba

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2019 23:27
Ercan Ercan

Şöförlük ve bekçilik yapabilirim

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır10
cevapla 18.10.2019 22:51
isminiz isminiz

benim işim yok sayın cumurbaşkandan iş istiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 18.10.2019 14:55
Ali TAŞALAN Ali TAŞALAN

emekliyim şöför veya bekçilik olabilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 18.10.2019 10:35
HANİFİ HANİFİ

temizlik işi için başvuru yapmak istiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır2
cevapla 18.10.2019 01:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.