Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.10.2019 15:35
  • Son Güncelleme: 16.10.2019 18:31

ye 1000 TL'ye varan teklifi! Hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Bankalar tarafından lere sunulan teklifleri pek çok emekli tarafından büyük bir merakla araştırılıyor. Sunulan teklifleri inceleyen milyonlarca emekli kendisine en uygun teklifi seçerek maaşını o bankadan alıyor. 3 yıllık dönem için maaşa göre en az 300, 375, 450 lira promosyon ödenirken bu tekliflerin yanında emeklilere ekstra fırsatlar da sunuluyor. Peki, hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor? İşte bankaların teklifleri...

Hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Emekli vatandaşlar son dönemlerde bankalar tarafından sunulan promosyon tekliflerini inceliyor. Teklifleri inceleyip seçtiği bankaya göre emekliler çeşitli miktarlarda promosyon alıyor. Aynı zamanda emekliler banka tarafından sunulan tekliflerden de yararlayabiliyor. Taahüt verip maaşı o bankadan alacağım diyen emekli vatandaşlar için bankaların promosyon teklifleri bulunuyor. İşte bankalar tarafından sunulan teklifler...

EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ NE KADAR OLDU?

AKBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, kredilere özel faiz oranı gibi imkanlar sunuyor.

Emekliler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor.

DENİZBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100 lira veriyor. İndirimli alışveriş, özel faizli kredi gibi uygulamaları var.

Diğer bankaların promosyon teklifleri için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.