Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.10.2019 09:14
  • Son Güncelleme: 14.10.2019 09:14

14 Ekim yatan iller hangileri? 2019 (e-Devlet)

14 Ekim sorgulama nasıl yapılır? Engelli ve yaşlıların bakımı için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ailelere evde bakım aylığı verilmektedir. Bakıma muhtaç engelliler ile yaşlı bireylerin ailelerinden ayrılmamaları amacıyla ödenen bakım aylığının bugün hangi illere yattığı araştırılıyor. Peki, hangileri? İşte e-Devlet giriş ile 14 Ekim ...

Evde bakım maaşı yatan iller hangileri? 14 Ekim tarihli evde bakım aylığı yatan iller en çok aranılanlar arasında yer alıyor. Evde bakım aylığından yararlanan vatandaşlar, bakım aylığının 14 Ekim'de hangi illere yattığını merak ediyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından denetiminde verilen evde bakım aylığının yatıp yatmadığı e-Devlet üzerinden öğrenebilirsiniz. Peki, evde bakım maaşı yatan iller hangileri? İşte 14 Ekim evde bakım maaşı sorgulama ekranı...

14 EKİM EVDE BAKIM MAAŞI SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Evde bakım aylığı ödemelerinin hesabınıza yatıp yatmadığını e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. TC kimlik numaranız ile e-Devlet şifrenizi kullanarak giriş yaptıktan sonra arama çubuğuna "Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama" yazın ve tıklayın. Açılan sayfada maaş ödemesi ile ilgili detayalar ulaşabilirsiniz. Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama özelliği Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sekmesinin altında bulunur.

E-DEVLET EVDE BAKIM MAAŞI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

Ayla Ayla

Eskişehir yattı mi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.10.2019 12:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.