Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.10.2019 09:02
  • Son Güncelleme: 21.10.2019 10:07

de düşüş! lardan ardı ardına faiz indirim kararı!

Kamu ların öncülüğünde başlayan kredi oranlarındaki indirime özel bankalar da katıldı. Bu nedenle kredi faiz oranlarındaki son durum konut ve taşıt almak isteyenlerin gündeminde bulunuyor. Bankalardan ardı ardına gelen kredi faiz indirimleri açıklamaları vatandaşları sevindirdi. Şimdi kredi çekme düşüncesi olan pek çok kişi güncel kredi faiz oranlarını araştırıyor.

Faizde düşüş! Bankalardan peş peşe faiz indirim kararı!

Banka faizlerinde vatandaşın yüzünü güldüren haberler gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda bankalar konut, taşıt ve bireysel faiz oranlarını indirmeye devam ediyor. Ev ve araba almak isteyenler Vakıfbank, Ziraat, Halkbank TEB faiz oranlarını yakından takip ediyor. Kredilerdeki faiz oranı indirim trendi, özellikle konut kredilerinde oldukça yüksek seviyede oldu.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.