Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.10.2019 08:56
  • Son Güncelleme: 11.10.2019 08:56

11 Ekim EYT haberleri: ? ? ?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar olarak bilinen EYT yasasında son gelişmeler neler? EYT yasasının çıkmasını bekleyen vatandaşlar güncel gelişmeleri yakından takip ediyor. Konu ile ilgili son açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan geldi. Peki, ? ? ? İşte 11 Ekim EYT haberleri...

EYT yasası çıkacak mı? Emekli olabilmek için prim gününü doldurup yaş gününü doldurmayı bekleyen vatandaşlar, EYT yasasının çıkıp çıkmayacağı konusunda araştırmalarını sürdürüyor. EYT konusunda Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vedat Bilgin'i görevlendirdiği bildirilmişti. Bu gelişmelerin ardından EYT bekleyen vatandaşlar son gelişmeleri araştırmaya başladı. Son açıklama, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan geldi. Peki, EYT yasası çıkacak mı? EYT çıkarsa kimler emekli olacak? EYT kimleri kapsayacak? İşte 11 Ekim EYT haberleri...

EYT YASASI ÇIKACAK MI?

Erken emeklilik yasasının 1 Ekim'den sonra Meclis'te görüşülüp görüşülmeyeceğine dair bir açıklama yapılmadı. Ancak yasa ile ilgili detayların Meclis'in mesaiye başlamasından sonra görüşülmesi bekleniyor. Bu yasa teklifleri görüşülmeye başlandığında hangi yöntemin dikkate alınacağını merakla bekleniyor.

EYT ile ilgili tüm detaylar için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.