Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.10.2019 19:08
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 20:48

Milyonlarca gence müjde verildi! lere 15 milyon liralık sağlanacak

lik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı açıklamada Gençlik leri Programı kapsamında, 15 milyon liralık destek sağlayacaklarını duyurdu. Şimdi milyonlarca genç Gençlik Projeleri Destek Programı hakkında bilgi edinmek istiyor. İşte projeye dair merak edilen detaylar ve başvuru hakkında bilgiler...

Gençlere müjde! 15 milyon liralık destek sağlanacak

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik Projeleri Destek Programı'na 15 milyon lira katkı sağlayacaklarını duyurdu. Bakan Kasapoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, bu yılki Gençlik Projeleri Destek Programı Özel Çağrısı'nın, gençlerin beklenti ve ihtiyaçları dikkate alınarak belirlendiğini aktardı.

"GENÇLERİN PROJELERİNE 15 MİLYON LİRA KAYNAK SAĞLANACAK"

Programın kapsamına lise ile üniversitelerin yanı sıra, yeni bir uygulamayla ilkokullar, ortaokullar, Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) ve özel okulların da dahil edildiğini açıklayan Kasapoğlu, "Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında proje teklif çağrısına çıktık. Gençlerin projelerine 15 milyon lira kaynak sağlanacak." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.