Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 10.10.2019 08:55
  • Son Güncelleme: 16.10.2019 10:01

Büyük müjde! 2020'de e 625 lira

günlük hesaplanır, aylık ödenir. Bir insanın temel ihtiyaçları olan beslenme, barınma, ısınma, giyinme, ulaşım ve eğitim gibi gereksinimlerden kaynaklanan masrafları karşılayabilmesi için, çalışmalarına karşılık verilen en düşük ücret anlamına gelen asgari ücret bu doğrultuda düzenlenmiştir.

Büyük müjde! 2020'de asgari ücrete 625 lira zam

Asgari ücret maaş zammı milyonlar tarafından oldukça merak ediliyor. Asgari ücret ve AGİ için heyecanlı bekleyiş devam ederken pazarlıkların ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Ayrıca asgari ücret 2020 yılının Ocak ayından itibaren geçerli olacaktır ve ilk görüşmelerin her yıl olduğu gibi bu yılda Aralık ayı içerisinde yapılması düşünülmektedir.

HABERİN DETAYLARI İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

Azim Azim

Allah için hükümetimiz tek İstediigmiz vergilerin asgariden alınmaması vede AZ da olsak destek olması devletimize zeval gelmesin saygılar..

Aynı Görüşte misiniz?
evet41
hayır20
cevapla 10.10.2019 12:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.