Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.09.2019 08:52
  • Son Güncelleme: 29.09.2019 10:01

İndirimleri duyanlar ya akın etti! 7 bankadan indirim kararı!

Konut ve araç sahibi olmak isteyenler lara adeta akın ediyor. Bu bağlamda bankalar ardı ardına indirimi kararı alıyor. Kredi çekme düşüncesi içinde olanlar ise bankalara akın ediyor. Vakıfbank, , Akbank, ve 'nda faiz oranlarında indirim yapıldı.

7 bankadan faiz indirim kararı! Duyanlar bankaya koştu!

Bankalar birbiri ardına faiz indirimi yapıyor. Merkez Bankası açıklamasından sonra bu indirimler artarak devam ediyor. Bu bağlamda kredi faiz oranlarında indirim açıklaması kredi çekme düşüncesi olan vatandaşları sevindiriyor. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın politika faizini temmuzda 425, bu ay da 325 baz puan indirmesi tüketicilerin kredi taleplerini canlandırdı.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.