Bugünkü
Takvim

ile ilgili raporun detayları ortaya çıktı! EYT yasası çıktı mı, kimleri kapsayacak? İşte son gelişmeler

Başkan Erdoğan, ’lilerin dinlenmesi için talimat verdi, çalışma başladı. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Prof. Dr. 'i görevlendirirken, uzmanı tarafından hazırlanarak Vedat Bilgin'e sunulan EYT raporunun ise ayrıntıları ortaya çıktı. Peki raporda neler yer alıyor? EYT çıkacak mı, kimleri kapsayacak? EYT ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde...Başkan Recep Tayyip Erdoğan
, emeklilikte yaşa takılanların (EYT) taleplerini, düşüncelerini dinlemesi için Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vedat Bilgin'i görevlendirirken, sosyal güvenlik uzmanı Özgür Erdursun tarafından hazırlanarak Vedat Bilgin'e sunulan EYT raporunun detayları ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.