Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.09.2019 18:38
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.09.2019 18:38
ABONE OL

Bankalardan emeklilere promosyon ücretleri! Hangi banka emekliye ne kadar, kaç TL promosyon veriyor?

Maaşların bankalardan alan milyonlarca emekli, kendilerine sunulacak olan promosyon tekliflerini bekliyor. Emekli bir vatandaş 3 yıl maaşını bir bankadan alacağını taahüt ederek o bankadan promosyon alıyor. Bu nedenle emekliler tarafından bankaların sunduğu avantajlar yakından takip ediliyor. İşte bankalar tarafından milyonlarca kişiye sunulan promosyon teklifleri ve beraberinde sunduğu avantajlar...

Hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Bankalar tarafından emeklilere sunulan promosyon teklifleri şu sıralar milyonlarca kişinin gündeminde yer alıyor. Emekliler 3 yıl maaşını belirli bir bankadan alacağını belirtip taahüt vererek bankalardan anlaşmada belirlenen oranda promosyon alabiliyor ve banka tarafından teklifte yer alan çeşitli avantajlardan yararlanabiliyor. Peki, hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor? İşte bankalar tarafından sunulan teklifler...

HANGİ BANKA NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Emekli bankacılığı faaliyetlerine ağırlık veren bankalar, emeklilere promosyon yarışını sürdürüyor. Emekliye pek çok özel imkan sunan bankalar, 3 yıllık dönem için promosyon veriyor.

ZİRAAT BANKASI: 450 TL'ye varan promosyon ödemesi yapılıyor. 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

VAKIFBANK: 450 liraya varan promosyon ödemesi yapılıyor.

Bankaların promosyonlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

İŞ BANKASI: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Kredi kartı ücreti almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor.

HALKBANK: 1.000 TL altında emekli maaşı alanlara 300 TL, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 375 TL, 2.000 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 450 TL tutarında promosyon ödemesi yapılıyor.

ING: 450 liraya varan ödemeye ek olarak emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 lira, bir emekli arkadaşını ING'ye getirerek 150 ve ING Mobil kullanarak 50 lira ek nakit promosyon kazanabiliyor.

FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500 lira promosyon ödemesi yapıyor.

QNB FİNANSBANK: Emekli maaşını taşıyıp herhangi bir bankacılık ürününü kullananlara 700 liraya varan ödeme veriyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını getirenlere 125 lira ödüyor.

ŞEKERBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. 2 otomatik ödeme talimatına 150 lira ek nakit veriyor.

Ücretsiz havale-EFT, hesap işletim ücreti muafiyeti, şubede işlem önceliği, eve teslim maaş imkanları sunuyor.

TEB: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Emekli müşteri getirenler de 100 lira nakit kazanıyor.