Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.09.2019 23:13
  • Son Güncelleme: 16.09.2019 23:22

Gözler 1 Ekim'de! çıkacak mı? Emekliye intibak 1 Ekim'den sonra Meclis'e gelecek mi?

Emekli ndaki son durum milyonlarca emeklinin gündeminde yer alıyor. TBMM 1 Ekim'e kadar tatile girdi. İntibak yasası hakkında milyonların gözü kulağı Meclis'ten gelecek müjdeli haberde. İntibak yasasının Meclis açıldıktan sonra gündeme gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Peki, Emekliye intibak 1 Ekim'den sonra Meclis'e gelecek mi? İşte son gelişmeler...

Gözler 1 Ekim'de! İntibak yasası çıkacak mı?

Emekliye intibak 1 Ekim'den sonra Meclis'e gelecek mi? 2000 yılı ve sonrasında emekli olan SSK ve Bağ-Kur emeklilerine 355 liraya varan zam yolunu açacak intibak düzenlemesindeki son durum merak ediliyor. Peki, emekliye intibak 1 Ekim'den sonra Meclis'e gelecek mi? İşte intibak yasasında dair merak edilen detaylar...

İNTİBAK YASASI ÇIKACAK MI?

2000 yılı ve sonrası emeklileri arasındaki gelir farkını azaltacak olan intibak, Meclis'in açılmasıyla yeniden masaya gelecek. Emeklilerin intibak yasasının 1 Ekim'den sonra Meclis gündemine gelmesi bekleniyor. İntibak yasasının ne zaman çıkacağı konusunda bir açıklama bulunmuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.