Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.09.2019 22:18
  • Son Güncelleme: 17.09.2019 20:26

Bankalar promosyon ücretlerini açıkladı! Hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Milyonlarca vatandaşın gündeminde banka ücretleri bulunuyor. Emekliler 3 yıl maaşını belirli bir bankadan alacağını belirtip taahüt vererek bankalardan anlaşmada belirlenen oranda promosyon alabiliyor. Emeklilerin merakla beklediği promosyon ücretleri bankalar tarafından açıklandı. Peki, hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor? İşte bankaların verdiği promosyonlar...

Bankalar emekli promosyon ücretlerini açıklandı!

Yaklaşık 12.5 milyon emekli vatandaş bankalar tarafından emeklilere sunulan promosyon teklifleri hakkında bilgi edinmek istiyor. Emekliler tarafından bankaların sunduğu avantajlar yakından takip ediliyor. 3 yıl maaşını belirli bir bankadan alacağını taahüt eden emeklilere bankaların tekliflerine göre promosyon veriliyor. İşte bankalar tarafından sunulan promosyon ücretleri...

BANKA PROMOSYON ÜCRETLERİ NE KADAR?

Emekli bankacılığı faaliyetlerine ağırlık veren bankalar, emeklilere promosyon yarışını sürdürüyor. Emekliye pek çok özel imkan sunan bankalar, 3 yıllık dönem için promosyon veriyor.

Bankaların promosyonlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.