Bugünkü
Takvim

Gulf’tan kasko kolaylığı

Gulf Sigorta, kasko seçeneklerini artık Tamoniki.com üzerinden de müşterilerine ulaştırıyor. Aracına kasko yaptırmak isteyenlerle anlaşmalı sigorta şirketlerini bir araya getiren fiyat karşılaştırma sitesi Tamoniki. com ve Gulf Sigorta işbirliği yaptı.

Gulf’tan kasko kolaylığı
Gulf Sigorta, kasko seçeneklerini artık Tamoniki.com üzerinden de müşterilerine ulaştırıyor. Aracına kasko yaptırmak isteyenlerle anlaşmalı sigorta şirketlerini bir araya getiren fiyat karşılaştırma sitesi Tamoniki. com ve Gulf Sigorta işbirliği yaptı. Gulf Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Sevinç, yepyeni bir dağıtım kanalı üzerinden müşterilerine ulaşacak olmaktan memnun olduklarını belirterek, şöyle konuştu: "İşbirliği ile müşteri memnuniyetimizi daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyoruz" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.