Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.09.2019 09:01
  • Son Güncelleme: 20.09.2019 10:32

lardan müjdesi! 14 bankadan indirimi

14 dan kredi oranları indirim açıklaması! İşte son listesi. Bankalarda faiz indirimi tüm hızı ile sürüyor. Bugün itibari ile tam 14 banka faiz oranları için indirim yaptı. 14 bankadan indirim kararı! Kredi faiz oranları konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları son durum ne, en ucuz kredi hangi bankada, en uygun krediyi hangi banka veriyor?

Bankalardan faiz müjdesi! 14 bankadan kredi faiz oranları indirimi

Bankalardan faiz indirimleri ardı ardına gelme devam ediyor. Bu bağlamda Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kredi kampanyası ile konut kredisi faizini 120 aya kadar olan vadelerde yüzde 1.2´ye düşürdü ve dosya masrafı alınmayacağını duyurdu. Kredi faiz oranlarında yapılan indirim ev satışlarını gözle görülür bir şekilde arttırdı. Yapılan indirimler sonrasında en uygun kredi veren banka Ziraat Bankası oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.