Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.08.2019 09:22
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 09:34

Çifte müjde! Hangi kaç TL nakit veriyor?

lar 12 milyondan fazla emeklinin bulunduğu ülkemizde emeklilik maaşını kendisinden alanlara 450 TL ile 1000 TL'ye varan nakit ödemesinde bulunuyor. Bankalar şubeye veya 'ye gidip maaşı alamayanlara eve teslimden ücretsiz bankacılık hizmetlerine, indirimli alışverişten hesap inde promosyon ödemesine kadar birçok teklifte bulunuyor.

Çifte müjde! Hangi banka kaç TL nakit veriyor?

Emekli maaşlarını kapmak için bankalar arasındaki rekabet milyonlarca SSK, SGK ve Bağkur emeklisinin yüzümü güldürmeye devam ediyor. Bu bağlamda bankalar promosyon ödemelerini Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma kapsamında gerçekleştirirken, emekli müşterilerinin finansal ürün ve hizmet ihtiyaçlarına cevap vermenin yanı sıra sosyal yaşamlarına da dokunmak istiyorlar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.