Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.08.2019 09:03
  • Son Güncelleme: 31.08.2019 13:16

'de Finlandiya ve açıklaması milyonları umutlandırdı

yasası ile ilgili ler gündemden bir türlü düşmüyor. Emeklilikte yaşa takılan yaklaşık 700 bin kişi gelişmeleri yakından takip ediyor. Müjdeli bir haber bekleyenler yeni bir düzenlemenin Meclis gündemine ne zaman geleceğini merak ediyor. Emeklilikte yaşa takılanlar için son durum ne? EYT ne zaman TBMM gündemine gelecek? İşte merak edilen soruların cevapları…

EYT'de Finlandiya ve Almanya formülü açıklaması

EYT'de son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Milyonlarca vatandaş erken emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili gelişmeleri ve haberleri yakından takip ediyor. Bu bağlamda Sakarya milletvekili adayı Cihan Saraç, Kocaeli, Sakarya ve Düzce'deki emeklilikte yaşa takılanlardan EYT'lilerden oluşan heyet ile yapılan görüşme sonrası yeni açıklama yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.