Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.08.2019 09:05
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 15:16

En uygun kredi veren değişti! Kredi oranlarında indirim yağmuru

21 Ağustos 2019 gününe özel lar peş peşe indirimler yaparak başladı. Özel bankalarda en uygun konut kredisi veren banka unvanı bir kere daha el değiştirdi. İşte konut kredisi indirimi son dakika haberleri! Konut kredisi, satın alınacak evin teminat altına alınması koşuluyla bankalar tarafından verilen bir kredi türü. Kredinin vadesi genellikle sabit faiz oranlarıyla 5 ila 30 yıl arasında değişebiliyor.

En uygun kredi veren banka değişti! İndirim yağmuru...

Özel bankaların konut kredisi faiz oranları için indirim yarışı başladı. Sabah Kuveyt Türk katılım bankası tarafından yapılan finansman oranı indirimi sonrası şimdi de 4 özel banka konut kredisi faiz indirimi yaptığını duyurdu. ING Bank yüzde 1,39 olarak revize etmiş olduğu konut kredisi faiz oranını diğer bankalardan gelen indirim haberleri sonrası bir kere daha revize etti ve liderlik koltuğunu bırakmamaya kararlı olduğunu gözler önüne serdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.