Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.07.2019 21:17
  • Son Güncelleme: 23.07.2019 21:17

Temmuz kira artışı ne kadar oldu? işlemi nasıl yapılır?

Vatandaşların Temmuz kira artışı hakkındaki araştırmaları devam ediyor. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan oranlara göre Türkiye'de Haziran döneminde 12 aylık TÜFE oranı 19,88 oldu. Peki, kira artışı ne kadar oldu? işlemi nasıl yapılır?

Temmuz TEFE TÜFE kira artışı ne kadar oldu?

Türkiye'de Haziran döneminde 12 aylık TÜFE oranı TÜİK tarafından 19,88 olarak açıklandı. Bu nedenle merakla araştırılan konular arasında Temmuz TEFE TÜFE kira artışı yer alıyor. Peki, Temmuz TEFE TÜFE kira artışı ne kadar oldu? İşte konu hakkında merak edilen bilgiler...

TEMMUZ TEFE TÜFE KİRA ARTIŞI NE KADAR OLDU?

Açıklanan rakamlara göre Türkiye'de Haziran döneminde 12 aylık TÜFE oranı 19,88 oldu. Bununla birlikte Haziran ayı itibarıyla kira sözleşmesi dolan ve Temmuz ayı itibarıyla zamlı kira ödemeye başlayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.