Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.07.2019 18:39
  • Son Güncelleme: 22.07.2019 20:00

ne zaman başlıyor? yedek liste açıklandı mı?

İŞKUR aracılığıyla başvuruları alınan nın kura sonuçları Temmuz ayının ilk günlerinde açıklandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Sosyal Çalışma Programı'nda 20 bin üniversite öğrencisinin atamalarının gerçekleştirildi. Sonuçlara göre listede yer almayanlar ise SÇP yedek listenin ne zaman yayınlanacağı hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, ne zaman başlıyor? açıklandı mı?

İŞKUR SÇP ne zaman başlıyor?

Üniversite öğrencilerinin yaz tatilinde iş konusunda tecrübe kazanması için başlatılan Sosyal Çalışma Programında kura sonuçları açıklanmıştı. Şimdi öğrenciler İŞKUR SÇP tarihleri hakkında araştırmalarına devam ediyor. Peki, Sosyal Çalışma Programı yedek liste açıklandı mı?

SOSYAL ÇALIŞMA PROGRAMI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Toplumsal fayda sağlamak amacıyla kamu kurumlarıyla işbirliği halinde düzenlenen Sosyal Çalışma Programı'na katılmaya hak kazanan öğrenciler kura ile seçildi. Bakanlığın yaptığı açıklamaya göre, asil katılımcı kontenjan sayısı kadar yedek katılımcı olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.